Domov > PRODUKTI > Hewlett Packard Enterprise > Renew dodatki > HP X121 1G SFP LC LX Renew Transceiver, J4859CR
 
 
 
ASUS_G752_160x600
 
 
HPE
ATR.SIS informacijska oprema in storitve d.o.o.
1236  Trzin
T: 01/620 22 50
E: servis@atr.si
 
AKCIJSKA PONUDBA
  • HP Designjet Z2100 44-in Printer
    HP Designjet Z2100 44-in Printer
    4.782,31 €
  • SONY BT športne slušalke WISP500 črne
    SONY BT športne slušalke WISP500 črne
    109,98 €
  • Canon PG-40 / CL-41 MultiPack kartuše
    Canon PG-40 / CL-41 MultiPack kartuše
    60,33 €
  • Canon C-EXV29 C toner
    Canon C-EXV29 C toner
    136,79 €
  • Canon C-EXV34 M toner
    Canon C-EXV34 M toner
    121,17 €
  • Canon I-SENSYS MF742Cdw
    Canon I-SENSYS MF742Cdw
    563,87 €
  • Aruba OfficeConnect 1820-24G Switch, J9980A
    Aruba OfficeConnect 1820-24G Switch, J9980A
    353,80 €
  • Aruba OfficeConnect 1420-16G Switch, JH016A
    Aruba OfficeConnect 1420-16G Switch, JH016A
    203,74 €
  • Aruba OfficeConnect 1920S 24G 2SFP Switch, JL381A
    Aruba OfficeConnect 1920S 24G 2SFP Switch,...
    498,98 €
  • HP 7.4 mm to 4.5 DC dongle
    HP 7.4 mm to 4.5 DC dongle
    12,76 €
  • HP USB-C Mini Dock
    HP USB-C Mini Dock
    110,62 €
  • HP Z Turbo Drive G2 256GB PCIe SSD
    HP Z Turbo Drive G2 256GB PCIe SSD
    298,90 €
KONTAKT
Borut Jazbec
T: +386 1 4205 520
F: +386 1 4205 562
E: borut.jazbec@also.com
 
Jože Benčina
T: +386 1 4205 518
F: +386 1 4205 562
E: joze.bencina@also.com
 
Jure Pančur
T: +386 1 4205 574
F: +386 1 4205 562
E: jure.pancur@also.com
 
Bogdan Jazbec
T: +386 1 4205 542
F: +386 1 4205 562
E: bogdan.jazbec@also.com
 
Nika Jelenc
T: + 386 1 4205 516
F: +386 1 4205 562
E: nika.jelenc@also.com
 
Alen Popara
T: +386 1 4205 555
F: +386 1 4205 540
E: alen.popara@also.com
 
 
 
 

HP X121 1G SFP LC LX Renew Transceiver, J4859CR

Pošlji prijatelju
Natisni
 
HP X121 1G SFP LC LX Renew Transceiver, J4859CR
Šifra: J4859CR
Zaloga: Ne
 
PPC brez DDV:  85,00 €
PPC z DDV:  103,70 €
 
 

Tehnične lastnosti

 
OpisHP X121 1G SFP LC LX Transceiver, J4859CR
Priključki1 LC 1000BASE-LX port (IEEE 802.3z Type 1000BASE-LX); Duplex: full only
ManagmentNE
PerformanseData Transfer Rate: 1 Gbps Gigabit Ethernet Full-duplex
MontažaV prosto SFP mesto na stikalu
Dimenzije5.69 x 1.37 x 1.23 cm (Š x G x V)
Teža0.02 kg
OpcijeCena za zalogo
OstaloWavelength: 1310nm, Dolžina Kabla: 2-10,000 m (single-mode fiber)
GarancijaLifetime*
 
 
 
 
Copyright DISS d.o.o. 2010
Računalniška izvedba BuyITC d.o.o.