Domov > PRODUKTI > Hewlett Packard Enterprise > Stikala > Aruba OfficeConnect 1820-24G Switch, J9980A
 
 
 
ASUS_G752_160x600
 
 
HPE
ATR.SIS informacijska oprema in storitve d.o.o.
1236  Trzin
T: 01/620 22 50
E: servis@atr.si
 
AKCIJSKA PONUDBA
  • HP EliteBook 840 G5 i5-8250U 8GB 256 Win10P
    HP EliteBook 840 G5 i5-8250U 8GB 256 Win10P
    1.035,78 €
  • HP EliteBook x360 830 G6 i5-8265U 8GB 512GB Win10P
    HP EliteBook x360 830 G6 i5-8265U 8GB 512GB...
    1.570,14 €
  • HP Z24n G2 61 cm (24'') 16:10 Monitor
    HP Z24n G2 61 cm (24'') 16:10 Monitor
    312,21 €
  • HP Designjet Z2100 44-in Printer
    HP Designjet Z2100 44-in Printer
    4.782,31 €
  • Canon C-EXV29 M toner
    Canon C-EXV29 M toner
    136,79 €
  • Canon C-EXV28 M toner
    Canon C-EXV28 M toner
    158,78 €
  • Aruba OfficeConnect 1820-24G Switch, J9980A
    Aruba OfficeConnect 1820-24G Switch, J9980A
    353,80 €
  • Aruba OfficeConnect 1920S 24G 2SFP Switch, JL381A
    Aruba OfficeConnect 1920S 24G 2SFP Switch,...
    498,98 €
  • Dell UltraSharp 24 U2412M 61cm (24")
    Dell UltraSharp 24 U2412M 61cm (24")
    203,74 €
  • Dell 24 Monitor SE2416H - 60.5cm (23.8")
    Dell 24 Monitor SE2416H - 60.5cm (23.8")
    140,30 €
  • HP DisplayPort To HDMI True 4k Adapter
    HP DisplayPort To HDMI True 4k Adapter
    29,28 €
  • HP USB-C Mini Dock
    HP USB-C Mini Dock
    110,62 €
KONTAKT
Borut Jazbec
T: +386 1 4205 520
F: +386 1 4205 562
E: borut.jazbec@also.com
 
Jože Benčina
T: +386 1 4205 518
F: +386 1 4205 562
E: joze.bencina@also.com
 
Bogdan Jazbec
T: +386 1 4205 542
F: +386 1 4205 562
E: bogdan.jazbec@also.com
 
Nika Jelenc
T: + 386 1 4205 516
F: +386 1 4205 562
E: nika.jelenc@also.com
 
Marko Tomić
T: +386 1 4205 555
F: +386 1 4205 562
E: marko.tomic@also.com
 
 
 
 

Aruba OfficeConnect 1820-24G Switch, J9980A

Pošlji prijatelju
Natisni
 
Aruba OfficeConnect 1820-24G Switch, J9980A
Šifra: J9980A
Zaloga: Da
 
PPC brez DDV:  290,00 €
PPC z DDV:  353,80 €
 
 

Tehnične lastnosti

 
OpisAruba OfficeConnect 1820-24G Switch, J9980A
Priključki24 autosensing 10/100/1000 vrat + 2 SFP
ManagmentDA (Web GUI), SNMPv1, v2c, port mirroring, NTP, DHCP, VLANs, IEEE802.1p, QoS, IGMP Snooping, SSL, jumbo packet support, Link aggragation, STP, RSTP
PerformanseThroughput: 38.6 million pps, Switching capcity: 52 Gbps
MontažaMožnost montaže na zid, strop, na mizo ali pod mizo, rack mountable
Električne lastnosti100-240 VAC; 50 / 60 Hz, 0.3A
Dimenzije44.25 x 24.61 x 4.4 cm (Š x G x V) , 1U višina
Osi nivoLayer 2
Teža2.72 kg
OstaloFANLESS
GarancijaLimited Lifetime Warranty 2.0
 
 

Priporočeni artikli

Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR, J4858D
 
PPC brez DDV:  223,00 €
PPC z DDV:  272,06 €
 
HP X121 1G SFP LC LX Renew Transceiver, J4859CR
 
PPC brez DDV:  91,00 €
PPC z DDV:  111,02 €
 
Aruba X121 1G SFP LC SX Renew Transceiver
 
PPC brez DDV:  47,00 €
PPC z DDV:  57,34 €
 


 
 
Copyright ALSO Technology Ljubljana, d.o.o.