Domov > PRODUKTI > HPE > Stikala > Aruba OfficeConnect 1820-24G Switch, J9980A
 
 
 
 
 
HPE
ATR.SIS informacijska oprema in storitve d.o.o.
1236  Trzin
T: 01/620 22 50
E: servis@atr.si
 
AKCIJSKA PONUDBA
  • HP Designjet Z2100 44-in Printer
    HP Designjet Z2100 44-in Printer
    4.782,31 €
  • Lenovo ThinkVision P24q-20 23.8'' IPS WLED QHD
    Lenovo ThinkVision P24q-20 23.8'' IPS WLED...
    291,58 €
  • Canon C-EXV29 Y toner
    Canon C-EXV29 Y toner
    136,79 €
  • Canon C-EXV29 M toner
    Canon C-EXV29 M toner
    136,79 €
  • Canon C-EXV28 M toner
    Canon C-EXV28 M toner
    158,78 €
  • Aruba OfficeConnect 1820-48G Switch, J9981A
    Aruba OfficeConnect 1820-48G Switch, J9981A
    763,72 €
  • Aruba OfficeConnect 1420-16G Switch, JH016A
    Aruba OfficeConnect 1420-16G Switch, JH016A
    203,74 €
  • Aruba OfficeConnect 1420 8G Switch, JH329A
    Aruba OfficeConnect 1420 8G Switch, JH329A
    80,52 €
  • Aruba Instant On AP12 (RW) Access Point
    Aruba Instant On AP12 (RW) Access Point
    206,18 €
  • Aruba Instant On AP11D (RW) Access Point
    Aruba Instant On AP11D (RW) Access Point
    170,80 €
  • Dell Latitude 3510/i3-10110U/8/256/FHD/WinP
    Dell Latitude 3510/i3-10110U/8/256/FHD/WinP
    730,78 €
  • Dell 24 Monitor SE2416H - 60.5cm (23.8")
    Dell 24 Monitor SE2416H - 60.5cm (23.8")
    140,30 €
KONTAKT
Bogdan Jazbec
T: +386 1 4205 542
E: bogdan.jazbec@also.com
 
 
 
 

Aruba OfficeConnect 1820-24G Switch, J9980A

Pošlji prijatelju
Natisni
 
Aruba OfficeConnect 1820-24G Switch, J9980A
Šifra: J9980A
Zaloga: Da
 
PPC brez DDV:  290,00 €
PPC z DDV:  353,80 €
 
 

Tehnične lastnosti

 
OpisAruba OfficeConnect 1820-24G Switch, J9980A
Priključki24 autosensing 10/100/1000 vrat + 2 SFP
ManagmentDA (Web GUI), SNMPv1, v2c, port mirroring, NTP, DHCP, VLANs, IEEE802.1p, QoS, IGMP Snooping, SSL, jumbo packet support, Link aggragation, STP, RSTP
PerformanseThroughput: 38.6 million pps, Switching capcity: 52 Gbps
MontažaMožnost montaže na zid, strop, na mizo ali pod mizo, rack mountable
Električne lastnosti100-240 VAC; 50 / 60 Hz, 0.3A
Dimenzije44.25 x 24.61 x 4.4 cm (Š x G x V) , 1U višina
Osi nivoLayer 2
Teža2.72 kg
OstaloFANLESS
GarancijaLimited Lifetime Warranty 2.0
 
 

Priporočeni artikli

Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR, J4858D
 
PPC brez DDV:  223,00 €
PPC z DDV:  272,06 €
 
HP X121 1G SFP LC LX Renew Transceiver, J4859CR
 
PPC brez DDV:  91,00 €
PPC z DDV:  111,02 €
 
Aruba X121 1G SFP LC SX Renew Transceiver, J4858CR
 
PPC brez DDV:  47,00 €
PPC z DDV:  57,34 €
 


 
 
Copyright ALSO Technology Ljubljana, d.o.o.