Domov > PRODUKTI > Hewlett Packard Enterprise > Stikala > Aruba OfficeConnect 1420-24G-2SFP Switch, JH017A
 
 
 
ASUS_G752_160x600
 
 
HPE
ATR.SIS informacijska oprema in storitve d.o.o.
1236  Trzin
T: 01/620 22 50
E: servis@atr.si
 
AKCIJSKA PONUDBA
  • HP ZBook 17 G6 i7-9850H 16GB 1T RTX5000 W10P
    HP ZBook 17 G6 i7-9850H 16GB 1T RTX5000 W10P
    4.512,78 €
  • HP Z4 G4 TWR i79800X 16GB 512SSD W10P brez 1XM33AA
    HP Z4 G4 TWR i79800X 16GB 512SSD W10P brez...
    2.135,00 €
  • HP Designjet Z3200ps 44 inch Printer
    HP Designjet Z3200ps 44 inch Printer
    8.186,66 €
  • Canon C-EXV29 C toner
    Canon C-EXV29 C toner
    136,79 €
  • Canon C-EXV55 C toner
    Canon C-EXV55 C toner
    133,79 €
  • Aruba OfficeConnect 1820-48G Switch, J9981A
    Aruba OfficeConnect 1820-48G Switch, J9981A
    763,72 €
  • Aruba OfficeConnect 1920S 24G 2SFP Switch, JL381A
    Aruba OfficeConnect 1920S 24G 2SFP Switch,...
    498,98 €
  • Dell Latitude 5500 i5-8265U/8/256SSD/FHD/W10P
    Dell Latitude 5500 i5-8265U/8/256SSD/FHD/W10P
    1.121,18 €
  • Dell UltraSharp 24 U2412M 61cm (24")
    Dell UltraSharp 24 U2412M 61cm (24")
    203,74 €
  • Torbica HP Essential Messenger Case
    Torbica HP Essential Messenger Case
    29,28 €
  • Nahrbtnik HP Recycled Series Backpack, do 15,6''
    Nahrbtnik HP Recycled Series Backpack, do 15...
    70,76 €
  • Torbica HP RENEW 15 Navy Topload
    Torbica HP RENEW 15 Navy Topload
    56,72 €
KONTAKT
Borut Jazbec
T: +386 1 4205 520
F: +386 1 4205 562
E: borut.jazbec@also.com
 
Jože Benčina
T: +386 1 4205 518
F: +386 1 4205 562
E: joze.bencina@also.com
 
Bogdan Jazbec
T: +386 1 4205 542
F: +386 1 4205 562
E: bogdan.jazbec@also.com
 
Nika Jelenc
T: + 386 1 4205 516
F: +386 1 4205 562
E: nika.jelenc@also.com
 
Marko Tomić
T: +386 1 4205 555
F: +386 1 4205 562
E: marko.tomic@also.com
 
 
 
 

Aruba OfficeConnect 1420-24G-2SFP Switch, JH017A

Pošlji prijatelju
Natisni
 
Aruba OfficeConnect 1420-24G-2SFP Switch, JH017A
Šifra: JH017A
Zaloga: Ne
 
PPC brez DDV:  256,00 €
PPC z DDV:  312,32 €
 
 

Tehnične lastnosti

 
OpisAruba OfficeConnect 1420-24G-2SFP Switch, JH017A
Priključki24 autosensing 10/100/1000 ports + 2x SFP port
ManagmentNE
PerformanseThroughput: 38.7 million pps, Switching capcity: 52 Gbps
MontažaRack-mountable možnost montaže na zid, mizo ali pod mizo
Električne lastnosti100-240 VAC; 50 / 60 Hz; 18W
Dimenzije44 x 17.3 x 4.4 cm (Š x G x V) , 1U višina
Osi nivoLayer 2
Teža2.2 kg
GarancijaLifetime*
 
 

Priporočeni artikli

Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR, J4858D
 
PPC brez DDV:  223,00 €
PPC z DDV:  272,06 €
 
HP X121 1G SFP LC LX Renew Transceiver, J4859CR
 
PPC brez DDV:  91,00 €
PPC z DDV:  111,02 €
 
Aruba X121 1G SFP LC SX Renew Transceiver
 
PPC brez DDV:  47,00 €
PPC z DDV:  57,34 €
 


 
 
Copyright ALSO Technology Ljubljana, d.o.o.