Domov > PRODUKTI > Hewlett Packard Enterprise > Stikala > Aruba OfficeConnect 1420-24G-2SFP Switch, JH017A
 
 
 
ASUS_G752_160x600
 
 
HPE
ATR.SIS informacijska oprema in storitve d.o.o.
1236  Trzin
T: 01/620 22 50
E: servis@atr.si
 
AKCIJSKA PONUDBA
  • Canon PFI-110 BK kartuša
    Canon PFI-110 BK kartuša
    101,76 €
  • Canon C-EXV28 C toner
    Canon C-EXV28 C toner
    158,78 €
  • Canon C-EXV34 M toner
    Canon C-EXV34 M toner
    121,17 €
  • Canon I-SENSYS MF742Cdw
    Canon I-SENSYS MF742Cdw
    563,87 €
  • Canon PIXMA iP110 inkjet tiskalnik + baterija
    Canon PIXMA iP110 inkjet tiskalnik + baterija
    341,60 €
  • HP Z22n G2 54,64 cm (21,5'') 16:9 Monitor
    HP Z22n G2 54,64 cm (21,5'') 16:9 Monitor
    219,99 €
  • Canon I-SENSYS MF744Cdw
    Canon I-SENSYS MF744Cdw
    677,72 €
  • Aruba OfficeConnect 1820-24G Switch, J9980A
    Aruba OfficeConnect 1820-24G Switch, J9980A
    353,80 €
  • Aruba OfficeConnect 1420-16G Switch, JH016A
    Aruba OfficeConnect 1420-16G Switch, JH016A
    203,74 €
  • Aruba OfficeConnect 1420-16G Switch, JH016A
    Aruba OfficeConnect 1420-16G Switch, JH016A
    203,74 €
  • Aruba OC 1920S 24G 2SFP PoE+ 370W Switch, JL385A
    Aruba OC 1920S 24G 2SFP PoE+ 370W Switch,...
    1.268,80 €
  • HP Z Turbo Drive G2 512GB PCIe SSD
    HP Z Turbo Drive G2 512GB PCIe SSD
    604,84 €
KONTAKT
Borut Jazbec
T: +386 1 4205 520
F: +386 1 4205 562
E: borut.jazbec@also.com
 
Jože Benčina
T: +386 1 4205 518
F: +386 1 4205 562
E: joze.bencina@also.com
 
Bogdan Jazbec
T: +386 1 4205 542
F: +386 1 4205 562
E: bogdan.jazbec@also.com
 
Nika Jelenc
T: + 386 1 4205 516
F: +386 1 4205 562
E: nika.jelenc@also.com
 
Alen Popara
T: +386 1 4205 555
F: +386 1 4205 540
E: alen.popara@also.com
 
 
 
 

Aruba OfficeConnect 1420-24G-2SFP Switch, JH017A

Pošlji prijatelju
Natisni
 
Aruba OfficeConnect 1420-24G-2SFP Switch, JH017A
Šifra: JH017A
Zaloga: Ne
 
PPC brez DDV:  256,00 €
PPC z DDV:  312,32 €
 
 

Tehnične lastnosti

 
OpisAruba OfficeConnect 1420-24G-2SFP Switch, JH017A
Priključki24 autosensing 10/100/1000 ports + 2x SFP port
ManagmentNE
PerformanseThroughput: 38.7 million pps, Switching capcity: 52 Gbps
MontažaRack-mountable možnost montaže na zid, mizo ali pod mizo
Električne lastnosti100-240 VAC; 50 / 60 Hz; 18W
Dimenzije44 x 17.3 x 4.4 cm (Š x G x V) , 1U višina
Osi nivoLayer 2
Teža2.2 kg
GarancijaLifetime*
 
 

Priporočeni artikli

Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR, J4858D
 
PPC brez DDV:  223,00 €
PPC z DDV:  272,06 €
 
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF renew XCVR, J4858D
 
PPC brez DDV:  55,00 €
PPC z DDV:  67,10 €
 
HP X121 1G SFP LC LX Renew Transceiver, J4859CR
 
PPC brez DDV:  85,00 €
PPC z DDV:  103,70 €
 


 
 
Copyright ALSO Technology Ljubljana, d.o.o.
Računalniška izvedba BuyITC d.o.o.