Domov > PRODUKTI > DellEMC > Stikala > Dell Networking X1026 Switch 24x1GbE 2x1GbE SFP
 
 
 
ASUS_G752_160x600
 
 
AKCIJSKA PONUDBA
  • SONY BT športne slušalke WISP500 roza
    SONY BT športne slušalke WISP500 roza
    109,98 €
  • Canon PG-40 / CL-41 MultiPack kartuše
    Canon PG-40 / CL-41 MultiPack kartuše
    60,33 €
  • Canon C-EXV29 C toner
    Canon C-EXV29 C toner
    136,79 €
  • Canon C-EXV28 C toner
    Canon C-EXV28 C toner
    160,81 €
  • HP Pavilion 27-xa0006ny AIO i7-8700T 16GB/512, Dos
    HP Pavilion 27-xa0006ny AIO i7-8700T 16GB/512...
    1.499,99 €
  • Canon i-SENSYS MF426dw ČB MF laserski tiskalnik
    Canon i-SENSYS MF426dw ČB MF laserski...
    468,48 €
  • Aruba OC 1920S 8G PPoE+ 65W Switch, JL383A
    Aruba OC 1920S 8G PPoE+ 65W Switch, JL383A
    456,28 €
  • HP 7.4 mm to 4.5 DC dongle
    HP 7.4 mm to 4.5 DC dongle
    12,76 €
  • HP 90W Smart AC Adapter (4.5mm)
    HP 90W Smart AC Adapter (4.5mm)
    35,54 €
  • Samsung CLT-P406C 4-pk CYMK Toner
    Samsung CLT-P406C 4-pk CYMK Toner
    242,51 €
  • GS1900-24E, GbE L2 Smart Managed Switch
    GS1900-24E, GbE L2 Smart Managed Switch
    134,20 €
  • Canon F-718SGA znanstveni kalkulator
    Canon F-718SGA znanstveni kalkulator
    19,98 €
ZANIMIVE POVEZAVE:
 
KONTAKTI
Lea Gašperšič
T: + 386 1 4205 577
F: +386 1 4205 562
E: lea.gaspersic@also.com
 
Sergej Tomažič
T: +386 1 420 55 54
F: +386 1 4205 562
E: sergej.tomazic@also.com
 
Jaka Demšar
T: +386 1 4205 585
F: +386 1 4205 562
E: jaka.demsar@also.com
 
 
 
 

Dell Networking X1026 Switch 24x1GbE 2x1GbE SFP

Pošlji prijatelju
Natisni
 
Dell Networking X1026 Switch 24x1GbE 2x1GbE SFP
Šifra: 210-AEIM
Zaloga: Da
 
PPC brez DDV:  339,00 €
PPC z DDV:  413,58 €
 
 

Tehnične lastnosti

 
Opis24 x 10/100/1000 + 2 x Gigabit SFP MAC addresses: 16000; LAG groups: 12; Priority queues per port: 4; Virtual interfaces (VLANs): 4096; Maximum member ports per LAG: 8
Način delovanjaSwitching fabric bandwidth: 52 Gbps, Forwarding performance: 38.7 Mpp
Ohišjerack-mountable
Posebne značilnostiIEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3x, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3ac, IEEE 802.3ad (LACP)
Osi nivoLayer 2+
Garancija36 mesecev - Lifetime Limited Warranty (LLW) http://www.dell.com/learn/us/en/04/campaigns/lifetime-warranty
 
 

Priporočeni artikli

Dell Transceiver SFP 1000BASE-SX 850nm Wavelength
 
PPC brez DDV:  95,00 €
PPC z DDV:  115,90 €
 


 
 
Copyright DISS d.o.o. 2010
Računalniška izvedba BuyITC d.o.o.